Medewerkers

Directeur / Bestuurder
Jeannette Smit (di t/m vr)
020-5305300
info@theaterbellevue.nl

Zakelijk directeur / Bestuurder
Thomas Smit (ma t/m vr)
020-5305300
thomas@theaterbellevue.nl

Programmeur / Producent Bellevue Lunchtheater

Frank Noorland (di t/m vr)
020-5305300
frank@theaterbellevue.nl

Programmamaker / Dramaturg

Tom Helmer (di t/m vr)
020-5305312
tom@theaterbellevue.nl

Stagiair Programmering
Noah Larsson (di t/m vr)
020-5305317
noah@theaterbellevue.nl

Bureaucoördinator / Verhuur
Dorien Droog (ma, vr 9:00-13:00 en do 9:00-17:00)
020-5305300
dorien@theaterbellevue.nl 


Bureaucoördinator
Karin Bijl (di, wo, vr)
020-5305300
karin@theaterbellevue.nl


Relatiebeheer
Josine Vermei (ma, wo, vr)
020-5305318
josine@theaterbellevue.nl


Financiele administratie
Liana van der Most
liana@theaterbellevue.nl
Facturen mogen worden gestuurd naar facturen@theaterbellevue.nl 



Marketing 

Bespelers kunnen direct contact opnemen met Casper Koster (casper@theaterbellevue.nl). Voor persvragen kunt u terecht bij Jettie Nijenhuis (jettie@theaterbellevue.nl) Het logo van Theater Bellevue is te downloaden in een liggende en een vierkante variant. Kijk in onze logo-guide voor meer informatie over het gebruik van het logo.

Hoofd marketing
Jettie Nijenhuis (ma, di, do, vr)
020-5305309
jettie@theaterbellevue.nl


Marketing 
Casper Koster (di t/m vr)
020-5305308
casper@theaterbellevue.nl

(Online) Marketing
Laura Kemp (ma t/m do)
020-5305311
laura@theaterbellevue.nl

Stagiair Marketing
Natalja van Elst (ma t/m do)
020-5305315
marketing@theaterbellevue.nl

Educatie
Nico Tillie (di & do) 
020-5305302
nico@theaterbellevue.nl

Hoofd kassa / Bespreekbureau

Petra Sneek (di t/m vr, 14.00 -17.00 uur)
020-5305316
bespreekbureau@theaterbellevue.nl

Kassa
020-5305301
kassa@theaterbellevue.nl
Jildou Straat, Andrea Koll, Julia van der Putten, Emma van Muiswinkel

Techniek
020-5305307
techniek@theaterbellevue.nl
Chris Cournil, Philip Hoekstra, Ljiljana Keravica, Richard van Lidth de Jeude, Jan Sol, Lucas de Groen

Hoofd techniek
Hans Bruijn
020-5305307
hans@theaterbellevue.nl


Vrijwillige publieksbegeleiders

Theater Bellevue zet dankbaar de hulp in van vrijwillige publieksbegeleiders: Annemarie, Anneke, Astrid, Bert, Biek, Els, Diny, Els, Gert, Irma, Jacobien, Jeannette, Maaike, Liza, Loes, Maaike, Madeleine, Marike, Marijke, Marjon, Ninska, Nuno, Rudy, Ruth, Sandra, Shmulik, Sofie, Theo, Veerle, Wil en Will.
 

Theatercafé en Restaurant De Smoeshaan

Bedrijfsleider
Joost Kappers
020-6250368
joost@desmoeshaan.nl

Assistent bedrijfsleider
Thalita van der Zon
020-6250368
thalita@desmoeshaan.nl


Raad van Toezicht

Dhr. Alex Klusman (voorzitter); oprichter/eigenaar BKB | Het Campagnebureau
Dhr. Theo de Vries (penningmeester); bestuursvoorzitter Flynth
Dhr. Ahmed Ait Moha (secretaris); senior researchmanager Motivaction
Mevr. Meta Vaandrager (lid); rechter bij Rechtbank Amsterdam

Het jaarverslag bevat gedetailleerde informatie over doelstelling, activiteiten, beloningsbeleid en financiële verantwoording.