Medewerkers

 

 

DIRECTEUR / BESTUURDER
Jeannette Smit (di t/m vr)
020-5305300
info@theaterbellevue.nl

ZAKELIJK DIRECTEUR / BESTUURDER
Thomas Smit (ma t/m vr)
020-5305300
thomas@theaterbellevue.nl

PROGRAMMEUR / PRODUCENT BELLEVUE LUNCHTHEATER

Frank Noorland (di t/m vr)
020-5305300
frank@theaterbellevue.nl

PROGRAMMAMAKER / DRAMATURG

Tom Helmer (di t/m vr)
020-5305312
tom@theaterbellevue.nl

BUREAUCOÖRDINATOR / VERHUUR
Dorien Droog (ma, di, do, vr)
020-5305300
dorien@theaterbellevue.nl


BUREAUCOÖRDINATOR
Karin Bijl (di t/m vr 14:00 - 17:00 uur)
020-5305300
karin@theaterbellevue.nl


Marketing 

Bespelers kunnen direct contact opnemen met Casper Koster (casper@theaterbellevue.nl). Voor persvragen kunt u terecht bij Jettie Nijenhuis (jettie@theaterbellevue.nl) Kijk in onze pressroom om presskits voor Bellevue Lunchtheaterproducties te downloaden.

HOOFD MARKETING
Jettie Nijenhuis 
020-5305309
jettie@theaterbellevue.nl


MEDEWERKER MARKETING 
Casper Koster (di t/m vr)
020-5305308
casper@theaterbellevue.nl

MEDEWERKER (ONLINE) MARKETING
Laura Kemp (ma t/m do)
020-5305311
laura@theaterbellevue.nl

STAGIAIR MARKETING
Natalja van Elst (ma t/m do)
020-5305315
marketing@theaterbellevue.nl

EDUCATIE
Nico Tillie (aanwezig op woensdag en donderdag) 
020-5305302
nico@theaterbellevue.nl

HOOFD KASSA / 
BESPREEKBUREAU
Petra Sneek (di t/m vr, 14.00 -17.00 uur)
020-5305316
bespreekbureau@theaterbellevue.nl

KASSA
020-5305301
kassa@theaterbellevue.nl
Jildou Straat, Lotte van der Woude, Julia van der Putten, Emma van Muiswinkel

TECHNIEK
020-5305307
techniek@theaterbellevue.nl
Chris Cournil, Philip Hoekstra, Ljiljana Keravica, Richard van Lidth de Jeude, Jan Sol

HOOFD TECHNIEK
Hans Bruijn
020-5305307
hans@theaterbellevue.nl


Vrijwillige publieksbegeleiders

Theater Bellevue zet dankbaar de hulp in van vrijwillige publieksbegeleiders: Annemarie, Anneke, Astrid, Bert, Biek, Els, Diny, Els, Gert, Irma, Jacobien, Jeannette, Maaike, Liza, Loes, Maaike, Madeleine, Marike, Marijke, Marjon, Ninska, Nuno, Rudy, Ruth, Sandra, Shmulik, Sofie, Theo, Veerle, Wil en Will.
 

Theatercafé en Restaurant De Smoeshaan

BEDRIJFSLEIDER
Frederi Strijbosch
020-6250368
frederi@desmoeshaan.nl

ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER
Thalita van der Zon
020-6250368
thalita@desmoeshaan.nl


Raad van Toezicht

Dhr. Alex Klusman (voorzitter); oprichter/eigenaar BKB | Het Campagnebureau
Dhr. Theo de Vries (penningmeester); bestuursvoorzitter Flynth
Dhr. Ahmed Ait Moha (secretaris); senior researchmanager Motivaction
Mevr. Meta Vaandrager (lid); rechter bij Rechtbank Amsterdam

Het jaarverslag bevat gedetailleerde informatie over doelstelling, activiteiten, beloningsbeleid en financiële verantwoording.