CTF DOUBLE BILL: De Generale x STEM

Rosa Kreulen & Collectief BLOS
di 19 mei 20:00 - 21:15
  • di 19 mei
    20:00 - 21:15
    Klein Bellevue

Altijd al werk van het Café Theater Festival willen zien? Maar dan het allerliefst in het kleinste zaaltje van Bellevue? Dat kan! Wees welkom voor twee fijne voorstellingen van Rosa Kreulen & Collectief BLOS.

De Generale
“Als je de volledige regie over een drankje met je ex wil behouden, hoe goed moet je die afspraak dan repeteren? Na een extreem toegewijd proces, nodigt een vrouw iedereen uit bij haar openbare generale repetitie, om samen de controle af te dwingen op het oncontroleerbare: De Liefde. Één ding is zeker;she came prepared.”

Stem
30 haatberichten per uur. Doodsbedreigingen in je brievenbus. Fakkels voor je woonkamerraam. Dit is waar vrouwen in de politiek nog steeds mee te maken krijgen.

In deze radicaal eerlijke, pijnlijk  komische, vlijmscherpe, muzikale voorstelling proberen drie politica’s hun stem te laten horen boven het lawaai van haat. 

STEM is muziektheater voor het hele politieke spectrum. Een voorstelling over de humoristische absurditeit van vrouw zijn in de Tweede Kamer, over een gevaarlijke haatbeweging die dreigt te groeien en de rol die wij als volk daarin spelen. Een ontmoeting met drie politica’s, en de mensen die ze naast hun publieke functie zijn.

Credits

De Generale

spel en tekst Rosa Kreulen
regie Luna Joosten
scriptbegeleiding Sebastiaan de Bie
ctf-coach Derk Stenvers
met dank aan Amarte Fonds, Stichting Janivo, Stichting Another Shot, Gemeente Utrecht

STEM
maker en spel Jip Verwegen, Mees Smits en Soleil Reichardt
eindregie Catoo Lustig

 

Café Theater FestivalHet CTF is een jaarlijks meerdaags festival dat nieuwe talenten presenteert in de cafés van de stad. Meer weten, kijk op: www.cafetheaterfestival.nl

 

Meer over de makers

Rosa Kreulen (1999) is actrice, theater- en filmmaker, afgestudeerd aan de Amsterdamse Toneelschool & Kleinkunstacademie in 2022. Sindsdien werkt ze als speler en maker aan uiteenlopende projecten. In 2023 stond ze met drie vrienden op theaterfestival De Parade met IK GA NIET VOOR JE LIEGEN. Afgelopen jaar schreef en regisseerde ze samen met Boris Paval Conen de Telefilm PLEASE TRY AGAIN LATER. Rosa laat zich inspireren door haar liefde voor de ploeterende mens en zoekt in haar werk altijd het tragikomische. 

De Generale ging dit jaar in première op het Café Theater Festival in Utrecht en Arnhem. 

BLOS is een collectief bestaande uit drie afgestudeerde muziektheatermakers; Soleil Reichardt, Mees Smits en Jip Verwegen. Met hun verschillende visies en kwaliteiten maken ze thematische voorstellingen waarin ze met gitaren, humoristische dialogen, beeld en zang het publiek meenemen in een verhaal. Met hun samenzang als grootste troef zorgen ze voor een bed aan klanken en stemmen, en schetsen ze fantasierijke werelden.

Het Café Theater Festival is een jaarlijks meerdaags festival dat nieuwe talenten presenteert in de cafés van de stad. Meer weten, kijk op: www.cafetheaterfestival.nl

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief