Medewerkers


Directeur / Bestuurder

Jeannette Smit (di t/m vr)
020-5305300
info@theaterbellevue.nl

Zakelijk directeur / Bestuurder
Thomas Smit (ma t/m vr)
020-5305300
thomas@theaterbellevue.nl

Programmeur / Producent Bellevue Lunchtheater

Frank Noorland (di t/m vr)
020-5305300
frank@theaterbellevue.nl

Programmamaker / Dramaturg

Tom Helmer (di t/m vr)
020-5305312
tom@theaterbellevue.nl

Stagiair Programmering
Sofie Boiten
020-5305317
sofie@theaterbellevue.nl

Bureaucoördinator / Verhuur
Jolijn Wendel (ma, di, do, vr)
020-5305300
jolijn@theaterbellevue.nl

Bureaucoördinator
Karin Bijl (wo)
020-5305300
karin@theaterbellevue.nl

Development & relaties
Eva Schneider
020-5305300
eva@theaterbellevue.nl

Financiële administratie
Liana van der Most
liana@theaterbellevue.nl
Facturen mogen worden gestuurd naar facturen@theaterbellevue.nl 



Marketing & Communicatie

Bespelers kunnen direct contact opnemen met Casper Koster (casper@theaterbellevue.nl).

Hoofd marketing
Jettie Nijenhuis (ma, di, do, vr)
020-5305309
jettie@theaterbellevue.nl

Marketing 
Casper Koster (di t/m vr)
020-5305308
casper@theaterbellevue.nl

(Online) Marketing
Laura Kemp (ma t/m do)
020-5305311
laura@theaterbellevue.nl

Stagiair Marketing
Kristina Sulev (ma t/m vr)
020-5305315
marketing@theaterbellevue.nl

Educatie
Nico Tillie (di & do) 
020-5305302
nico@theaterbellevue.nl

Hoofd kassa / Bespreekbureau

Petra Sneek (di t/m vr, 14.00 -17.00 uur)
020-5305316
bespreekbureau@theaterbellevue.nl

Kassa
020-5305301
kassa@theaterbellevue.nl
Andrea Koll, Julia van der Putten, Emma van Muiswinkel, Ysatis Haumahu

Techniek
020-5305307
techniek@theaterbellevue.nl
Chris Cournil, Philip Hoekstra, Ljiljana Keravica, Richard van Lidth de Jeude, Lucas de Groen

Hoofd techniek
Jan Sol
020-5305307
jan@theaterbellevue.nl


Vrijwillige publieksbegeleiders

Theater Bellevue zet dankbaar de hulp in van vrijwillige publieksbegeleiders: Gert, Diny, Marijke, Marjon, Jacobien, Sandra, Els, Carin, Annemarie, Bert, Anne, Wil, Rudy, Irma, Madeleine, Shmulik, Liza, Celine, Ninska, Smitt, Anneke, Astrid, Marjon en Marike
 

Theatercafé en Restaurant De Smoeshaan

Bedrijfsleider
Joost Kappers
020-6250368
joost@desmoeshaan.nl

Assistent bedrijfsleider
Thalita van der Zon
020-6250368
thalita@desmoeshaan.nl


Raad van Toezicht

Dhr. Alex Klusman (voorzitter); oprichter/eigenaar BKB | Het Campagnebureau
Dhr. Theo de Vries (penningmeester); bestuursvoorzitter Flynth
Dhr. Ahmed Ait Moha (secretaris); senior researchmanager Motivaction
Mevr. Meta Vaandrager (lid); rechter bij Rechtbank Amsterdam

Het jaarverslag bevat gedetailleerde informatie over doelstelling, activiteiten, beloningsbeleid en financiële verantwoording.

Cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals ook video’s, en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stemt u hiermee in. Als u niet akkoord bent, kunt u via de knop ‘Instellingen aanpassen’ uw voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt uw winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kunt u inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.

Cookie instellingen