Medewerkers

Raad van Toezicht

Alex Klusman (voorzitter); oprichter/eigenaar BKB | Het Campagnebureau
Joost Waals (penningmeester); partner Ernst & Young
Ahmed Ait Moha (secretaris); managing director Kantar Public
Berfin Yesilgoz (lid); rechter bij Rechtbank Amsterdam
Saundra Williams (lid); cultural & social impact consultant
Mart van Berckel (lid): regisseur

Extern vertrouwenspersoon
Niranyana Yayamary  

Theater Bellevue werkt met een extern vertrouwenspersoon Niranyana. Meer info.

Raad van Toekomst

Xiara Esseboom
Jayliah Jada van Gorkum
Soefyan Abdoel
Yao Yao Xu

Astrid Elburg (adviseur intergenerationeel leiderschap)

Beloningsbeleid
Het bestuur en RVT ontvangen geen vergoeding of vacatiegeld.
De directie  en het persoonel volgen de CAO Toneel en Dans.

Medewerkers

Artistiek Directeur / Bestuurder
Eve Hopkins 
020-5305300
info@theaterbellevue.nl

Zakelijk directeur / Bestuurder
Thomas Smit (ma t/m vr)
020-5305300
thomas@theaterbellevue.nl

Programmateam

Programma en meer
Mirte Hartland (di t/m do)
020-5305300
mirte@theaterbellevue.nl

Chef take-overs
Sheralynn Adriaansz
020-5305300
sheralynn@theaterbellevue.nl

Programmamaker / Dramaturg

Tom Helmer (di t/m vr)
020-5305312
tom@theaterbellevue.nl

Creatief Producent
Annelies Hendrikse
annelies@theaterbellevue.nl

Stagiair programma / productie
020-5305317

Bureaucoördinator / Verhuur
Liske Visscher 
020-5305300
liske@theaterbellevue.nl

Development / relaties
Eva Schneider
020-5305300
eva@theaterbellevue.nl

Financiële administratie
Liana van der Most
liana@theaterbellevue.nl
Facturen mogen worden gestuurd naar facturen@theaterbellevue.nl 

Marketing / Communicatie

Hoofd marketing
Martine Jedema (ma, di, do, vr)
020-5305309
martine@theaterbellevue.nl

Marketing 
Laurene Nuaku (ma t/m do)
020-5305308
laurene@theaterbellevue.nl

Marketing
Laura Kemp (ma t/m do)
020-5305311
laura@theaterbellevue.nl

Marketing
Casper Koster (di t/m vr)
020-5305308
casper@theaterbellevue.nl

Stagiair Marketing
Joshua Overmars (ma t/m vr)
020-5305315
marketing@theaterbellevue.nl

Educatie
Nico Tillie (ma, di & do) 
nico@theaterbellevue.nl

Hoofd kassa / bespreekbureau

Petra Sneek (di t/m vr)
020-5305316
bespreekbureau@theaterbellevue.nl

Kassa
020-5305301
kassa@theaterbellevue.nl
Emma van Muiswinkel, Sammia Elbakry, Sofia de Valk, Lieke Pansters 

Techniek
020-5305307
techniek@theaterbellevue.nl
Chris Cournil, Philip Hoekstra, Richard van Lidth de Jeude, Lucas de Groen, Luca van Deurzen.

Avondcoördinator
Meysam Kisomi 

Publieksbegeleiders
Theater Bellevue zet dankbaar de hulp in van vrijwillige publieksbegeleiders: 

Annemarie F., Annemarie B., Astrid, Bert, Carin, Celine, Connie, Doris, Denise, Els, Emily, Eveline, Fannah, Gert, Diny, Ines, Irma, Joke, Marike, Marijke, Marjon, Maaike, Max, Ninska, Pauline, Sandra, Shmulik, Titia, Vincent, Wil K. Wil van R., Yvonne

Theatercafé De Smoeshaan

Bedrijfsleider
Thijs Charles
020-6250368
thijs@desmoeshaan.nl