Medewerkers

Algemeen Directeur / Bestuurder (t/m 5 mei)
Jeannette Smit

Artistiek Directeur / Bestuurder
Eve Hopkins 
020-5305300
info@theaterbellevue.nl

Zakelijk directeur / Bestuurder
Thomas Smit (ma t/m vr)
020-5305300
thomas@theaterbellevue.nl

Programmeur / Coördinator

Lieke Hillebrand (interim)
020-5305300
lieke@theaterbellevue.nl

Programmeur dans
Julie Vegter (interim)
julie@theaterbellevue.nl

Programmeur kleinkunst / cabaret
Eveline Mol (interim)
eveline@theaterbellevue.nl

Programmamaker / Dramaturg

Tom Helmer (di t/m vr)
020-5305312
tom@theaterbellevue.nl

Stagiair programmamaker / Podcasts
Josephine Scholte 
020-5305317
josephine@theaterbellevue.nl

Bureaucoördinator / Verhuur
Yvonne Bos (di t/m vr)
020-5305300
yvonne@theaterbellevue.nl

Bureaucoördinator
Karin Bijl (ma)
020-5305300
karin@theaterbellevue.nl

Development / relaties
Eva Schneider
020-5305300
eva@theaterbellevue.nl

Financiële administratie
Liana van der Most
liana@theaterbellevue.nl
Facturen mogen worden gestuurd naar facturen@theaterbellevue.nl 

Marketing / Communicatie

Hoofd marketing
Martine Jedema (ma, di, do, vr)
020-5305309
martine@theaterbellevue.nl

Marketing 
Casper Koster (di t/m vr)
020-5305308
casper@theaterbellevue.nl

Marketing
Laura Kemp (ma t/m do)
020-5305311
laura@theaterbellevue.nl

Stagiair Marketing
Elien Knockaert
(ma t/m vr)
020-5305315
marketing@theaterbellevue.nl

Educatie
Nico Tillie (di & do) 
nico@theaterbellevue.nl

Hoofd kassa / bespreekbureau

Petra Sneek (di t/m vr, 14:00 -17:00 uur)
020-5305316
bespreekbureau@theaterbellevue.nl

Kassa
020-5305301
kassa@theaterbellevue.nl
Emma van Muiswinkel, Ysatis Haumahu, Sammia Elbakry, Sofia de Valk

Hoofd techniek

Jan Sol
020-5305307
jan@theaterbellevue.nl

Techniek
020-5305307
techniek@theaterbellevue.nl
Chris Cournil, Philip Hoekstra, Ljiljana Keravica, Richard van Lidth de Jeude, Lucas de Groen, Mathieu Abbink

Publieksbegeleiders
Theater Bellevue zet dankbaar de hulp in van vrijwillige publieksbegeleiders: Anne, Annemarie, Anneke, Astrid, Bert, Carin, Celine, Els, Eveline, Gert, Diny, Ines, Irma, Jacobien, Joke, Lara, Madeleine, Marike, Marijke, Marjon B., Marjon van W., Ninska, Sandra, Shmulik, Wil, Monique, Birsu en Fannah.

Theatercafé en Restaurant De Smoeshaan

Bedrijfsleider
Olav Grotenhuis
020-6250368
olav@desmoeshaan.nl

Raad van Toezicht 

Alex Klusman (voorzitter); oprichter/eigenaar BKB | Het Campagnebureau
Theo de Vries (penningmeester); bestuursvoorzitter Flynth
Ahmed Ait Moha (secretaris); senior researchmanager Motivaction
Berfin Yesilgoz (lid); rechter in opleiding bij Rechtbank Amsterdam